Fórum | Airportnitra.sk | letisko, nitra, aeroklub, pribinacup, lietanie, vetrone, letecka skola, letecky den
oLetisko
oAeroklub
oPodujatia
» Domov » Aeroklub » Fórum
David : 
to Rado
  24.07.2008 21:37
Dobre vidim?? Tino je prihlaseny na sustredenie?? tomu neverim... to si tam hodil len do poctu??
Filip : 
to Jozef
  24.07.2008 13:58
Caw ok mozeme pokecat o modeloch
rado : 
letisko
  20.07.2008 21:19
inak na letisku uz plny kemp nemcov, holandanov a belgicanov. aj slovenska vyprava z rieti uspesne dorazila domov, na letisku boli Vlado s Klincom...Klinec narychlo porozpraval nejake tie zazitky...
[sk:Forum:anonymous] : 
Len tak ...
  20.07.2008 21:14
termin bude 16-23 august, ktory ako viem viacerym skor vyhovuje takze sa mozme stretnut 15. vecer na prvej grilovacke :)
sustredenei juniorov 2008
  17.07.2008 22:02
Je to tu! Ako ste si uz iste vsimli bude u nas sustredenie juniorov, o ktorom sa uz dlhsie hovorilo. V sekcii podujatia najdete vsetko dolezite info. Ak som na nieco zabudol, tak napiste sem na forum pripadne na mail. tot asi vse. A posielajte prihlasky!!! :)
marko : 
Len tak ...
  17.07.2008 17:31
no chalani super,rad to počujem,ak pojde všetko podla planu tak pridem tiež,jupíí AKNZ :)
to David
  17.07.2008 14:39
kaldak mi uz davno mal od domina zistit presne informacie o termine a cenach, ale neska mi uz slubil ze mi ich urcite doda. Co sa stranky psjnitra tyka tak tu zrusim a vytvorim sekciu pre sustredko na tejto stranke v podujatiach, takze vsetko info bude tu hned jak mi kaldak napise. Inak partizancania mi hovorili ze pridu min. dvaja a kaldez nieco spominal ze aj bratislavcania pridu nejaki takze dufam ze ucast bude aspon taka ako minuly rok..a keby aj to lietanie vyslo tak by to bol pozitivny signal pre potencionalne buducorocne juniorky :)
David : 
to Rado
  17.07.2008 13:33
Rado, pocuj, ked to bude mozne, mohli by sme ozivit stranku psjnitra, datumy pravdepodobne mozu zostat rovnake ako minuly rok, alebo ich len trochu pozmenime. Ostatne info by malo zostat rovnake. Takze ked si najdes cas a budes mat chut. ok? dik
to Jozef
  17.07.2008 09:46
Ahoj, nie, vycvik zavesneho lietania sa v aeroklube nekona. Vsetko info o vycvikoch je v sekcii Letecka skola.
Jozef : 
Filip
  16.07.2008 21:17
Caw rad vidim ze nie som sam taky 14 rocny blazon do RCmodelov a bezmotoroveho lietania no ja bi som chcel skor vyskusat rogalo.

Pridať komentár

Prihlásenie

Novinky