Fórum | Airportnitra.sk | letisko, nitra, aeroklub, pribinacup, lietanie, vetrone, letecka skola, letecky den
oLetisko
oAeroklub
oPodujatia
» Domov » Aeroklub » Fórum
sustredenei juniorov 2008
  17.07.2008 22:02
Je to tu! Ako ste si uz iste vsimli bude u nas sustredenie juniorov, o ktorom sa uz dlhsie hovorilo. V sekcii podujatia najdete vsetko dolezite info. Ak som na nieco zabudol, tak napiste sem na forum pripadne na mail. tot asi vse. A posielajte prihlasky!!! :)
marko : 
Len tak ...
  17.07.2008 17:31
no chalani super,rad to počujem,ak pojde všetko podla planu tak pridem tiež,jupíí AKNZ :)
to David
  17.07.2008 14:39
kaldak mi uz davno mal od domina zistit presne informacie o termine a cenach, ale neska mi uz slubil ze mi ich urcite doda. Co sa stranky psjnitra tyka tak tu zrusim a vytvorim sekciu pre sustredko na tejto stranke v podujatiach, takze vsetko info bude tu hned jak mi kaldak napise. Inak partizancania mi hovorili ze pridu min. dvaja a kaldez nieco spominal ze aj bratislavcania pridu nejaki takze dufam ze ucast bude aspon taka ako minuly rok..a keby aj to lietanie vyslo tak by to bol pozitivny signal pre potencionalne buducorocne juniorky :)
David : 
to Rado
  17.07.2008 13:33
Rado, pocuj, ked to bude mozne, mohli by sme ozivit stranku psjnitra, datumy pravdepodobne mozu zostat rovnake ako minuly rok, alebo ich len trochu pozmenime. Ostatne info by malo zostat rovnake. Takze ked si najdes cas a budes mat chut. ok? dik
to Jozef
  17.07.2008 09:46
Ahoj, nie, vycvik zavesneho lietania sa v aeroklube nekona. Vsetko info o vycvikoch je v sekcii Letecka skola.
Jozef : 
Filip
  16.07.2008 21:17
Caw rad vidim ze nie som sam taky 14 rocny blazon do RCmodelov a bezmotoroveho lietania no ja bi som chcel skor vyskusat rogalo.
Zavesne klzanie
  16.07.2008 20:47
Cawte ludia ,mate tu kurzy aj na rogala teda zavesne klzanie?
to marko
  07.07.2008 11:19
nazdar, o sustredeni juniorov sa uz uvazuje. Ak vsetko dobre dopadne tak by sa mohlo konat asi v strede augusta ale teraz este nic nieje iste. blizsie info bude tu na stranke
sustredenie
  02.07.2008 18:49
cawte ludia,bude sa aj tento rok u vas konat sustredenie juniorov?(nakolko sa to v spišskej velmi nepodarilo) dik
Filip : 
to Marek
  25.06.2008 16:54
Cau Marek kurz bezmotoroveho lietania stoji 20 až 30 tisic do ziskania pilotneho preukazu. A od januara do aprila prebieha teoreticka čast a potom aj prakticka.Ale zalezi len na tebe ako rychlo si ho spravis podla toho kolko budes mat penazi plati sa to postupne po hodinach.Takze nemusis zaplatit vsetko naraz.

Pridať komentár

Prihlásenie

Novinky